ChamSys MagicDMX Full

ChamSys MagicDMX Full

Interfejs USB/DMX dla programu ChamSys MagicQ

PLN850.00 Brutto

PLN691.06 Netto

We ship immediately
 

Transaction security is ensured by PayPal and Przelewy24

 

14 days for return (does not apply to computer files)

 

Shipping within 24 hours (computer files immediately)

Description

ChamSys MagicDMX Full

MagicDMX Full to niedrogi interfejs DMX USB stworzony przez ChamSys, który współpracuje z programem MagicQ działającym pod Windows, Mac lub Linux:  https://secure.chamsys.co.uk/download

 

Interfejs nie potrzebuje żadnych sterowników, działa natychmiast po podłączeniu do komputera. Domyślnie jest wyprowadzany na linii 1 z oprogramowania MagicQ, ale w razie potrzeby można te ustawienia dowolnie zmienić.

 

MagicDMX ma podstawowe zabezpieczenie elektryczne. Użytkownicy wymagający pełnej izolacji powinni wziąć pod uwagę interfejsy MagicQ Twin DMX, SnakeSys B4 lub dowolny z produktów MagicQ Wing. Ponadto interfejsy MagicDMX nie odblokowują ograniczonych funkcji oprogramowania MagicQ, takich jak zdalne sterowanie przez system iOS / Android, wejście audio, funkcji pełnoekranowej lub "banner trybu demo". Użytkownicy oczekujący tych funkcji będą potrzebować interfejsu ChamSys: Twin DMX, Mini Wing, PC Wing Compact lub SnakeSys.

 

MagicDMX Full jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych, którzy chcą mieć nieprzerwaną kontrolę oświetlenia DMX podczas pokazów i instalacji. Może być skonfigurowany do wyprowadzania lub wprowadzania jednej, pełnej linii DMX, ale w przeciwieństwie do interfejsu MagicDMX Basic, MagicDMX Full nie jest ograniczony czasowo i może być używany w sposób ciągły.

 

MagicDMX Pełne wyjścia DMX poprzez 5-pinowe żeńskie złącze XLR. Jeśli chcesz używać interfejsu MagicDMX w trybie wejścia DMX, konieczna jest przejściówka na złącze męskie.

 

Cechy:

  • Złącze USB
  • Pojedyncze wyjście / wejście DMX
  • 5-pinowe złącze XLR
  • Bez ograniczeń czasowych
  • Podstawowa ochrona elektryczna
  • Wskaźnik stanu LED

Data sheet

ChamSys
03000048
New product
5056350801526
Data sheet
EAN
2410000004997

You might also like

Customers who bought this product also bought: