ChamSys MagicDMX Basic + etui

ChamSys MagicDMX Basic + etui

Interfejs USB/DMX dla programu ChamSys MagicQ

PLN199.00 Brutto

PLN161.79 Netto

We ship immediately
 

Transaction security is ensured by PayPal and Przelewy24

 

14 days for return (does not apply to computer files)

 

Shipping within 24 hours (computer files immediately)

Description

ChamSys MagicDMX Basic

MagicDMX Basic to niedrogi interfejs DMX USB stworzony przez ChamSys, który współpracuje z programem MagicQ działającym pod Windows, Mac lub Linux:  https://secure.chamsys.co.uk/download

 

Interfejs nie potrzebuje żadnych sterowników, działa natychmiast po podłączeniu do komputera. Domyślnie jest wyprowadzany na linii 1 z oprogramowania MagicQ, ale w razie potrzeby można te ustawienia dowolnie zmienić.

 

MagicDMX ma podstawowe zabezpieczenie elektryczne. Użytkownicy wymagający pełnej izolacji powinni wziąć pod uwagę interfejsy MagicQ Twin DMX, SnakeSys B4 lub dowolny z produktów MagicQ Wing. Ponadto interfejsy MagicDMX nie odblokowują ograniczonych funkcji oprogramowania MagicQ, takich jak zdalne sterowanie przez system iOS / Android, wejście audio, funkcji pełnoekranowej lub "banner trybu demo". Użytkownicy oczekujący tych funkcji będą potrzebować interfejsu ChamSys: Twin DMX, Mini Wing, PC Wing Compact lub SnakeSys.

 

Interfejs MagicDMX Basic skierowany jest do użytkowników uczących się MagicQ, techników, którzy chcą przetestować urządzenia. MagicDMX Basic obsługuje jedną linię DMX (512kanałów) poprzez 3-pinowe żeńskie złącze XLR. Jest też ograniczony czasowo do 5 godzin ciągłego użytkowania. Po tym czasie konieczne jest ponowne podłączenie urządzenia i ponowne uruchomienie oprogramowania MagicQ.

 

Cechy:

  • Złącze USB
  • Pojedyncze wyjście DMX
  • 3-pinowe złącze XLR
  • Maksymalne użycie sesji 5 godzin
  • Podstawowa ochrona elektryczna
  • Wskaźnik stanu LED

Data sheet

ChamSys
03000036
New product
4000000003649
Data sheet
EAN
2410000005086

You might also like

Customers who bought this product also bought: