Vista MV

Vista MV

 

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia PayPal i Przelewy24

 

14 dni na zwrot (nie dotyczy plików komputerowych)

 

Pliki są wysyłane natychmiast na podany adres email, inne produkty wysyłamy w ciągu 24h

Opis

Vista MV to niedroga, kompaktowa platforma, która dzięki najnowszej wersji oprogramowania - Vista 3 - pozwala kontrolować oświetlenie i multimedia zarówno małych, jak i średnich, a nawet większych aplikacji. 

Wyposażona w 5 konfigurowalnych suwaków odtwarzających i 15 programowalnych przycisków, Vista MV zapewnia jednocześnie możliwość fizycznej kontroli, jak i wysoką elastyczność w dostosowywaniu się do konkretnych potrzeb. Vista MV posiada również 4 klawisze funkcyjne, które w połączeniu z 15 przyciskami odtwarzania dają możliwość do 75, definiowanych przez użytkownika, działań na stronę  - to imponujące w przypadku tak kompaktowego urządzenia.

Przy szerokości zaledwie 280mm Vista MV doskonale sprawdza się tam, gdzie brak przestrzeni dyktuje warunki, a niska waga w połączeniu z solidną konstrukcją czyni z tego sterownika urządzenie niezwykle łatwe w transporcie.

Vista MV po podłączeniu do komputera PC lub Maca z oprogramowaniem Vista 3 może być używana jako potężny, ale intuicyjny sterownik. Ponadto, MV może służyć jako rozszerzenie do istniejącego systemu Vista 3. 
Zarówno moc, jak i dane są dostarczane za pomocą jednego kabla USB - skraca to wydatnie czas instalacji i dodatkowo zwiększa mobilność urządzenia. Konwekcyjne chłodzenie zapewnia bezgłośną pracę co niezmiernie ważne w aplikacjach gdzie cisza jest priorytetem.

Z myślą o zwiększających się potrzebach użytkownika producent zastosował w Vista MV modularne klucze licencyjne, które pozwolą w przyszłości łatwo rozbudować możliwości urządzenia.

Podana cena dotyczy Vista MV wraz z kluczem dla 512 kanałów DMX.
Cena zmienia się w zależności od ilości kanałów DMX, dostępne opcje od 128 do 4096 kanałów.

Zadzwoń 609465960 i zapytaj o cenę.

Opis

Vista
VISTAMV