ChamSys MagicDMX Full

ChamSys MagicDMX Full

Interfejs USB/DMX dla programu ChamSys MagicQ

849,00 zł Brutto

690,24 zł Netto

 Na zamówienie
 

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia PayPal i Przelewy24

 

14 dni na zwrot (nie dotyczy plików komputerowych)

 

Wysyłamy natychmiast

Opis

MagicDMX Full to niedrogi interfejs DMX USB stworzony przez ChamSys, który współpracuje z programem MagicQ działającym pod Windows, Mac lub Linux:  https://secure.chamsys.co.uk/download

 

Interfejs nie potrzebuje żadnych sterowników, działa natychmiast po podłączeniu do komputera. Domyślnie jest wyprowadzany na linii 1 z oprogramowania MagicQ, ale w razie potrzeby można te ustawienia dowolnie zmienić.

 

MagicDMX ma podstawowe zabezpieczenie elektryczne. Użytkownicy wymagający pełnej izolacji powinni wziąć pod uwagę interfejsy MagicQ Twin DMX, SnakeSys B4 lub dowolny z produktów MagicQ Wing. Ponadto interfejsy MagicDMX nie odblokowują ograniczonych funkcji oprogramowania MagicQ, takich jak zdalne sterowanie przez system iOS / Android, wejście audio, funkcji pełnoekranowej lub "banner trybu demo". Użytkownicy oczekujący tych funkcji będą potrzebować interfejsu ChamSys: Twin DMX, Mini Wing, PC Wing Compact lub SnakeSys.

 

MagicDMX Full jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych, którzy chcą mieć nieprzerwaną kontrolę oświetlenia DMX podczas pokazów i instalacji. Może być skonfigurowany do wyprowadzania lub wprowadzania jednej, pełnej linii DMX, ale w przeciwieństwie do interfejsu MagicDMX Basic, MagicDMX Full nie jest ograniczony czasowo i może być używany w sposób ciągły.

 

MagicDMX Pełne wyjścia DMX poprzez 5-pinowe żeńskie złącze XLR. Jeśli chcesz używać interfejsu MagicDMX w trybie wejścia DMX, konieczna jest przejściówka na złącze męskie.

 

Cechy:

  • Złącze USB
  • Pojedyncze wyjście / wejście DMX
  • 5-pinowe złącze XLR
  • Bez ograniczeń czasowych
  • Podstawowa ochrona elektryczna
  • Wskaźnik stanu LED

Opis

ChamSys
03000048
Nowy produkt
2410000004997
Opis
EAN
2410000004997

Related Post

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: