Cameo Hydrabeam 400 RGBW / 4000RGBW

Cameo Hydrabeam 400 RGBW / 4000RGBW

Plik fixture umożliwiający sterowanie urządzeniem Cameo Hydrabeam 400 RGBW , 4000RGBW w programie Freestyler DMX.

61,52 zł Brutto

50,01 zł Netto

Wysyłamy natychmiast
 Plik wysyłany automatycznie na podany adres e-mail

Ważna informacjaNiezależnie od ilości posiadanych urządzeń, potrzebna jest tylko jedna biblioteka (fixtura), ilość obsługiwanych urządzeń konfigurujemy w programie Freestyler.

Po ostatniej aktualizacji przeglądarki Chrome, na niektórych komputerach może pojawić się problem z pobieraniem plików, w takiej sytuacji zalecamy użycie innej przeglądarki internetowej (zalecamy Mozzilla Firefox), lub kontakt z nami.

 

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia PayPal i Przelewy24

 

14 dni na zwrot (nie dotyczy plików komputerowych)

 

Wysyłamy natychmiast

Opis

Fixtura składa się z czterech współpracujących ze sobą plików, dzięki czemu użytkownik ma pełną kontrolę nad każdą z czterech głowic, w zestawie otrzymasz instrukcję instalacji.

UWAGA: Freestyler od wersji 4.0 nie pozwala na zaadresowanie kilku "fixtur" na wspólnym adresie - zestaw wtedy nie będzie działał poprawnie. Zalecamy instalację Freestylera do wersji 3.6.51

Opis

Cameo
FIX0304
Opis
Kategoria
Ruchome głowy i skanery
Model
Cameo Hydrabeam 400 RGBW / 4000RGBW
Indeks producenta
CLHB400RGBW, CLHB4000RGBW
Ilość kanałów DMX
56ch, 32ch
Stworzony na podstawie
User manual
Test
OK

Biblioteki Freestyler DMX

Plik fixture (biblioteka) umożliwiający sterowanie urządzeniem z poziomu programu Freestyler DMX (inne programy na zamówienie)


Przypominamy, że niezależnie od ilości posiadanych urządzeń, potrzebna jest tylko jedna biblioteka (fixtura), ilość obsługiwanych urządzeń konfigurujemy dopiero w samym programie Freestyler.

Pliki są wykonane na podstawie tabel DMX otrzymanych od producenta, lub informacji dołączonych do instrukcji obsługi urządzenia.

Wszystkie pliki są wysyłane automatycznie na podany podczas składania zamówienia adres e-mail. Wiadomość z linkiem do pobrania zamówionego pliku jest wysyłana przez 24h/dobę, natychmiast po zaksięgowaniu płatności (w przypadku szybkich płatności internetowych, np. BLIK, cała operacja trwa nie dłużej, niż kilka minut).  Jeśli nie otrzymali Państwo wiadomości email, prosimy o sprawdzenie najpierw folderu SPAM na poczcie, a następnie kontakt z nami.

Biblioteki wysyłamy w paczce RAR, przed użyciem należy je rozpakować np. programem WinRAR.

Instrukcja instalacji biblioteki.

Najczęściej zadawane pytania.

Klient ma prawo korzystać z Produktu cyfrowego wyłącznie na własny użytek, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. Klient nie jest uprawniony w szczególności do rozpowszechniania Produktu cyfrowego, jak i jego zwielokrotniania, w innym celu niż dla potrzeb własnego użytku lub zgodnego z prawem korzystania z Produktu cyfrowego. Niedozwolone jest udostępnianie Produktu cyfrowego osobom trzecim.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: