ChamSys MagicDMX Basic

ChamSys MagicDMX Basic

Interfejs USB/DMX dla programu ChamSys MagicQ

119,00 zł Brutto

96,75 zł Netto

 Produkt na zamówienie
 

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia PayPal i Przelewy24

 

14 dni na zwrot (nie dotyczy plików komputerowych)

 

Wysyłamy natychmiast

Opis

MagicDMX Basic to niedrogi interfejs DMX USB stworzony przez ChamSys, który współpracuje z programem MagicQ działającym pod Windows, Mac lub Linux:  https://secure.chamsys.co.uk/download

 

Interfejs nie potrzebuje żadnych sterowników, działa natychmiast po podłączeniu do komputera. Domyślnie jest wyprowadzany na linii 1 z oprogramowania MagicQ, ale w razie potrzeby można te ustawienia dowolnie zmienić.

 

MagicDMX ma podstawowe zabezpieczenie elektryczne. Użytkownicy wymagający pełnej izolacji powinni wziąć pod uwagę interfejsy MagicQ Twin DMX, SnakeSys B4 lub dowolny z produktów MagicQ Wing. Ponadto interfejsy MagicDMX nie odblokowują ograniczonych funkcji oprogramowania MagicQ, takich jak zdalne sterowanie przez system iOS / Android, wejście audio, funkcji pełnoekranowej lub "banner trybu demo". Użytkownicy oczekujący tych funkcji będą potrzebować interfejsu ChamSys: Twin DMX, Mini Wing, PC Wing Compact lub SnakeSys.

 

Interfejs MagicDMX Basic skierowany jest do użytkowników uczących się MagicQ, techników, którzy chcą przetestować urządzenia. MagicDMX Basic obsługuje jedną linię DMX (512kanałów) poprzez 3-pinowe żeńskie złącze XLR. Jest też ograniczony czasowo do 5 godzin ciągłego użytkowania. Po tym czasie konieczne jest ponowne podłączenie urządzenia i ponowne uruchomienie oprogramowania MagicQ.

 

Cechy:

  • Złącze USB
  • Pojedyncze wyjście DMX
  • 3-pinowe złącze XLR
  • Maksymalne użycie sesji 5 godzin
  • Podstawowa ochrona elektryczna
  • Wskaźnik stanu LED

Opis

ChamSys
03000036
Nowy produkt
2410000005086
Opis
EAN
2410000005086

Zobacz także